سایت دانستنی ها و رفع نیازها tag:http://sopolo.mihanblog.com 2018-10-14T14:30:56+01:00 mihanblog.com البالو در درمان بیماری های کبدی مفید است 2018-09-23T11:59:12+01:00 2018-09-23T11:59:12+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/809 الهه شاکردوست آلبالو (فارسی شرقی:آلوبالو) نام درخت و میوه‌ای است بومی جنوب غرب آسیا و اروپا با (نام علمی: Prunus cerasus). میوه آن ترش مزه و سرخ رنگ است. بلندی درخت آن ۳ تا ۱۰ متراست. صد گرم آلبالو ۱۶ گرم مواد قندی، ۰/۸۵ گرم پروتئین و ۸/۶ کالری دارد. به‌علاوه صد گرم آن حدود ۵۰ میلی‌گرم کلسیم، ۲۰ میلی‌گرم فسفر، ۱ میلی‌گرم آهن، ۴۰۰ واحد بین‌المللی ویتامین آ، ۰/۱۴ میلی‌گرم تیامین، ۰/۱۲ میلی‌گرم ریبوفلاوین، ۵ میلی‌گرم ویتامین C و نیز مقداری سدیم، منیزیم، پتاسیم، مس، روی و املاح دیگر دارد. برای آلبالو خواص زیادی آلبالو (فارسی شرقی:آلوبالو) نام درخت و میوه‌ای است بومی جنوب غرب آسیا و اروپا با (نام علمی: Prunus cerasus). میوه آن ترش مزه و سرخ رنگ است. بلندی درخت آن ۳ تا ۱۰ متراست. صد گرم آلبالو ۱۶ گرم مواد قندی، ۰/۸۵ گرم پروتئین و ۸/۶ کالری دارد. به‌علاوه صد گرم آن حدود ۵۰ میلی‌گرم کلسیم، ۲۰ میلی‌گرم فسفر، ۱ میلی‌گرم آهن، ۴۰۰ واحد بین‌المللی ویتامین آ، ۰/۱۴ میلی‌گرم تیامین، ۰/۱۲ میلی‌گرم ریبوفلاوین، ۵ میلی‌گرم ویتامین C و نیز مقداری سدیم، منیزیم، پتاسیم، مس، روی و املاح دیگر دارد. برای آلبالو خواص زیادی ذکر کرده‌اند که از جمله می‌توان به ارزش آن در درمان التهاب کلیه، سلامتی قلب، ناراحتیهای کبد، معده و روده و نیز بیماری‌های تبدار اشاره کرد. دم کرده آلبالو خاصیت ادرارآور داشته و از قدیم به ارزش آن توجه داشته‌اند. از آلبالو برای تهیه آلبالو پلو، اشکنه آلبالو، شربت آلبالو و ترشی آلبالو و یکی از پر طرفدارترین لیکورهای جهان ویشنوکا و موارد دیگر استفاده می‌شود.

]]>
میوه گرمک چه ویژگی هایی درمانی داراست 2018-09-23T11:57:59+01:00 2018-09-23T11:57:59+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/807 الهه شاکردوست گرمک سرشار از ویتامین هایA وC و سلولز است.گرمک ملّین است؛ مخصوصاً برای کسانی که از یبوست می نالند مفید است.گرمک ، تشنگی را در تابستان تسکین می‌دهد. گرمک هم اکنون دربخش‌هایی ازایران-هندوستان-امریکا-استرالیا و مناطق استوایی مانند به زیرکشت میرود.نام گرمک بیشتر در مناطق جنوب شرق و مناطق مرکزی ایران مانند سیستان، کرمان و یزد به کار میرود بهترین قرص لاغری بدون عوارض در ایران، بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه، بهترین قرص لاغری مورد تایید وزارت بهداشت، بهترین قرص های لاغری، خرید اینترنتی قرص لا
 • گرمک سرشار از ویتامین هایA وC و سلولز است.
 • گرمک ملّین است؛ مخصوصاً برای کسانی که از یبوست می نالند مفید است.
 • گرمک ، تشنگی را در تابستان تسکین می‌دهد.
 • گرمک هم اکنون دربخش‌هایی ازایران-هندوستان-امریکا-استرالیا و مناطق استوایی مانند به زیرکشت میرود.نام گرمک بیشتر در مناطق جنوب شرق و مناطق مرکزی ایران مانند سیستان، کرمان و یزد به کار میرود
  ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

  ]]>
  گرمک یکی از بهترین منابع ویتامین A است و مملو از بتا کاروتن است 2018-09-23T11:57:05+01:00 2018-09-23T11:57:05+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/806 الهه شاکردوست گرمک یکی از بهترین منابع ویتامین A است و مملو از بتا کاروتن است که در بدن تبدیل به ویتامینA می‌شود. در یک فنجان آب گرمک فقط ۵۶ کالری انرژی وجود دارد ولی ۱۲۹% نیاز روزانه ما به ویتامینA را تأمین می‌کند که تأثیر آن در بهبود بینایی و پوست بدن بر همه واضح است. گرمک یکی از غنی‌ترین میوه‌های حاوی ویتامینC است. گرمک علاوه بر ویتامین هایA وC حاوی مواد مغذی مفید دیگری مثل پتاسیم، فولات، فیبر، منیزیم، ید و ویتامین هایB۶،B۳،B۵ وB۱ است. همانطور که ویتامینA آنتی اکسیدان محلول در چربی است، ویت گرمک یکی از بهترین منابع ویتامین A است و مملو از بتا کاروتن است که در بدن تبدیل به ویتامینA می‌شود. در یک فنجان آب گرمک فقط ۵۶ کالری انرژی وجود دارد ولی ۱۲۹% نیاز روزانه ما به ویتامینA را تأمین می‌کند که تأثیر آن در بهبود بینایی و پوست بدن بر همه واضح است.

  گرمک یکی از غنی‌ترین میوه‌های حاوی ویتامینC است. گرمک علاوه بر ویتامین هایA وC حاوی مواد مغذی مفید دیگری مثل پتاسیم، فولات، فیبر، منیزیم، ید و ویتامین هایB۶،B۳،B۵ وB۱ است.

  همانطور که ویتامینA آنتی اکسیدان محلول در چربی است، ویتامینCآنتی اکسیدان محلول در آب است و مصرف این میوه به دلیل دارا بودن مقدار زیادی از این دو ویتامین، ابتلا به بسیاری از بیماری‌های مزمن مثل بیماری‌های قلبی، سکته و سرطان را کاهش می دهد . وجود مجموعه‌ای از ویتامین‌های گروهB در این میوه آن را به یک ماده بسیار خوب برای سوخت و ساز انرژی در بدن تبدیل کرده‌است. از این رو میوه‌ای بسیار مفید برای افزایش وزن کودکان و نوجوانان و افراد لاغر است.


  داروی اسپرم ساز سمناکس

  Categories داروی اسپرم سازTags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،
  ]]>
  میوه های طالبی و گرمک چه تفاوت و اختلافاتی با یکدیگر دارند 2018-09-23T11:55:35+01:00 2018-09-23T11:55:35+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/804 الهه شاکردوست با این که این دو میوه تفاوتهایی دارند اما معمولاً با هم اشتباه گرفته می‌شوند. تعدادی از تفاوت‌های طالبی و گرمک: 1.رنگ داخل طالبی کاملاً سبز است ولی گرمک رنگی زرد دارد. 2. طالبی دارای خطهای سراسری از محل بوته است که گرمک این خطوط را ندارد. 3.طالبی معمولاً طعمی شیرین تر از گرمک دارد. 4.داخل گرمک کمی از طالبی نرمتر میباشد. قرص سیالیس اسپانیایی آلت تناسلی مردان مگنارکس دارویی گیاهی برای حجیم کردن الت داروی مگنا, ارسال درب منزل قرص های تاخیری, ارسال قرص تاخیری به شهرستان, ارسال قرص سیا با این که این دو میوه تفاوتهایی دارند اما معمولاً با هم اشتباه گرفته می‌شوند.

  تعدادی از تفاوت‌های طالبی و گرمک:

  1.رنگ داخل طالبی کاملاً سبز است ولی گرمک رنگی زرد دارد.

  2. طالبی دارای خطهای سراسری از محل بوته است که گرمک این خطوط را ندارد.

  3.طالبی معمولاً طعمی شیرین تر از گرمک دارد.

  4.داخل گرمک کمی از طالبی نرمتر میباشد.


  قرص سیالیس اسپانیایی

  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  قرص سیالیس چیست

  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  بهترین قرص تاخیری فوری

  قرص های تاخیریTags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  ]]>
  با میوه پر اب گرمک چقدر اشنایی دارید 2018-09-23T11:53:50+01:00 2018-09-23T11:53:50+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/803 الهه شاکردوست گرمک یکی از پرطرفدارترین میوه‌های فصل تابستان حتی در آن سوی دنیاست و به خاطر عطر و طعم دلپذیرش بسیار محبوب است. گرمک متعلق به خانواده خیار و کدو است. گرمک ، شبیه خربزه است و از جهت غذا و پزشکی شباهت زیادی به خربزه دارد با این تفاوت که پیش از خربزه می رسد و لطیف تر است و هضم آن آسان تر است.گرمک از میوه‌های پرآب فصل تابستان است. قسمت‌های مورد استفاده گرمک عبارتند از:میوه و تخم میوه.البته از پوست آن نیز برای درمان شکستگی نیز استفاده می‌شود. داروهای گیاهی طویل و قطور کننده الت تن گرمک یکی از پرطرفدارترین میوه‌های فصل تابستان حتی در آن سوی دنیاست و به خاطر عطر و طعم دلپذیرش بسیار محبوب است. گرمک متعلق به خانواده خیار و کدو است. گرمک ، شبیه خربزه است و از جهت غذا و پزشکی شباهت زیادی به خربزه دارد با این تفاوت که پیش از خربزه می رسد و لطیف تر است و هضم آن آسان تر است.گرمک از میوه‌های پرآب فصل تابستان است. قسمت‌های مورد استفاده گرمک عبارتند از:میوه و تخم میوه.البته از پوست آن نیز برای درمان شکستگی نیز استفاده می‌شود.


  داروهای گیاهی طویل و قطور کننده الت تناسلی مردان | داروی موثر برای افزایش طول دستگاه تناسلی

  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  بهترین و تضمینی ترین روشهای بزرگ و کلفت کردن آلت درجهان

  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  روش بزرگ کردن الت تناسلی

  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  ]]>
  التهاب در آلت نرینه می‌تواند دلیل‌های بسیاری داشته باشد 2018-09-18T13:38:23+01:00 2018-09-18T13:38:23+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/802 الهه شاکردوست التهاب در آلت نرینه می‌تواند دلیل‌های بسیاری داشته باشد. بسیاری از مشکلات و التهاب‌ها در آلت تناسلی تنها با بیماری‌های آمیزشی ارتباط نداشته و می‌تواند علت‌های گوناگون دیگری چون بهداشت ناکافی٬ برخورد و اصطکاک با پوشاک زیر مانند شورت و شلوار٬ تروما و ضربه ویا انواع قارچ فرصت‌طلب داشته باشد. پاتوژن مسبب اصلی٬ باکتری‌ها ازجمله باکتری‌های طبیعی مقیم پوست بوده٬ ویروس‌ها و قارچ‌ها نیز ممکن است باعث بالینیت شوند. عفونت‌های قارچی بیشتر در بیماران دچار نقص ایمنی مانند حاملان ویروس اچ‌آی‌وی وی التهاب در آلت نرینه می‌تواند دلیل‌های بسیاری داشته باشد. بسیاری از مشکلات و التهاب‌ها در آلت تناسلی تنها با بیماری‌های آمیزشی ارتباط نداشته و می‌تواند علت‌های گوناگون دیگری چون بهداشت ناکافی٬ برخورد و اصطکاک با پوشاک زیر مانند شورت و شلوار٬ تروما و ضربه ویا انواع قارچ فرصت‌طلب داشته باشد. پاتوژن مسبب اصلی٬ باکتری‌ها ازجمله باکتری‌های طبیعی مقیم پوست بوده٬ ویروس‌ها و قارچ‌ها نیز ممکن است باعث بالینیت شوند. عفونت‌های قارچی بیشتر در بیماران دچار نقص ایمنی مانند حاملان ویروس اچ‌آی‌وی ویا دچار دیابت دیده می‌شود. برخی از عوامل بیماریزا شامل استرپتوکوک٬ کاندیدیاز٬ کلامیدیا٬ سوزاک (نایسریا گونوره)٬ هرپس تناسلی (ویروس هرپس سیمپلکس)٬ ویروس پاپیلومای انسانی (اچ‌پی‌وی)٬ سفلیس (ترپونما پالیدوم)٬ تریکوموناسیس و نیز گال می‌شوند.

  ]]>
  سندرم چرگ اشتراوس چگونه است 2018-09-18T13:13:58+01:00 2018-09-18T13:13:58+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/801 الهه شاکردوست در این بیماری واسکولیت خودایمنی در عروق کوچک و متوسط منجر به نکروز می‌شود. این بیماری اغلب عروق ریه (علائم مشابه آسم)دستگاه گوارش و عروق اعصاب محیطی را درگیر میکند، اما قلب، کلیه و پوست نیز ممکن است گرفتار شوند.این بیماری نادر وراثتی یا قابل انتقال نیست. در بافتهای گرفتار گرانولوسیتهای نوع ائوزینوفیل و گرانولوم دیده می‌شوند. همچنین افزایش سطح خونی آنتی بادیهای سیتوپلاسمی آنتی نوتروفیل (ANCA) از نوع p را داریم. معمولاً ابتدا شروع بیماری شبیه آلرژی و سینوزیت است سپس شکل آسم پیدا می‌کند و نهایتا ا در این بیماری واسکولیت خودایمنی در عروق کوچک و متوسط منجر به نکروز می‌شود. این بیماری اغلب عروق ریه (علائم مشابه آسم)دستگاه گوارش و عروق اعصاب محیطی را درگیر میکند، اما قلب، کلیه و پوست نیز ممکن است گرفتار شوند.این بیماری نادر وراثتی یا قابل انتقال نیست.

  در بافتهای گرفتار گرانولوسیتهای نوع ائوزینوفیل و گرانولوم دیده می‌شوند. همچنین افزایش سطح خونی آنتی بادیهای سیتوپلاسمی آنتی نوتروفیل (ANCA) از نوع p را داریم. معمولاً ابتدا شروع بیماری شبیه آلرژی و سینوزیت است سپس شکل آسم پیدا می‌کند و نهایتا اندامهای مختلف درگیر می‌شوند.


  از مطالب زیر دیدن بفرمایید :

  خرید کپسول مکس من

  ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

  خرید داروی سیالیس

  خرید قرص تاخیری ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ]]>
  عمده داروهای مورد استفاده در شیمی درمانی می‌تواند در دسته‌های زیر قرار بگیرد 2018-09-18T13:12:51+01:00 2018-09-18T13:12:51+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/800 الهه شاکردوست عمده داروهای مورد استفاده در شیمی درمانی می‌تواند در دسته‌های زیر قرار بگیرد آنتی‌متابولیت‌ها مانند آنتی فولاتها (نظیر متوتروکسات) و آنالوگهای پورین و پیریمیدین داروهای هورمونی ضد نئوپلاسم مانند تاموکسیفن و آنتی آندروژنها مهارکننده‌های رونویسی DNA مانند عوامل آلکیلان، نیتروژن موستارد و مهارکننده‌های توپوایزومراز (آنتراسیکلین‌ها) مهارکننده‌های میتوز مانند وینکریستین مهارکننده‌های آنژیوژنز مهارکننده‌های تیروزین کیناز مانند gefitinib پادتن‌های مونوکلونال مانند Rituximab مهارکننده‌های پروتئا عمده داروهای مورد استفاده در شیمی درمانی می‌تواند در دسته‌های زیر قرار بگیرد

  آنتی‌متابولیت‌ها مانند آنتی فولاتها (نظیر متوتروکسات) و آنالوگهای پورین و پیریمیدین

  داروهای هورمونی ضد نئوپلاسم مانند تاموکسیفن و آنتی آندروژنها

  مهارکننده‌های رونویسی DNA مانند عوامل آلکیلان، نیتروژن موستارد و مهارکننده‌های توپوایزومراز (آنتراسیکلین‌ها)

  مهارکننده‌های میتوز مانند وینکریستین

  مهارکننده‌های آنژیوژنز

  مهارکننده‌های تیروزین کیناز مانند gefitinib

  پادتن‌های مونوکلونال مانند Rituximab

  مهارکننده‌های پروتئازوم مانند Bortezomib

  اغلب این داروها بر روی تقسیم سلولی اثر می‌گذارد یا مانع سنتز شدن DNA می‌شوند

  از مطالب زیر دیدن فرمایید :

  قرص بلند و بزرگ کننده الت مردان -مگنااریکس پلاس اصل

  قرص بزرگ کننده الت ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

  خرید قرص چاقی فت فست

  خرید قرص چاقی ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

  ]]>
  پودوفایلو توکسین (BC1LO) 2018-09-18T13:12:00+01:00 2018-09-18T13:12:00+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/799 الهه شاکردوست پودوفایلو توکسین (BC1LO): از ترکیبات مشتق شده گیاهی است که برای تولید دو داروی سایتوستاتیک که «اتوپوساید» و «تنی پوساید» هستند استفاده می‌شود. این‌ها از وارد شدن سلول به فاز۱ G (شروع ساخت مجدد DNA) و شبیه‌سازی DNA یعنی فاز S جلوگیری می‌کند. البته مکانیسم دقیق این عمل‌ها هنوز به‌طور کامل شناسایی نشده است. از مطالب زیر ذیدن فرمایید : قرص ویگرکس Categories خرید ویگرکس پلاسTags بهترین قرص راست کننده گیاهی بزرگ کردن الت | بهترین روش افزایش آلت | بهترین روش تقویت الت تناسلی, خرید اینترنتی پودوفایلو توکسین (BC1LO): از ترکیبات مشتق شده گیاهی است که برای تولید دو داروی سایتوستاتیک که «اتوپوساید» و «تنی پوساید» هستند استفاده می‌شود. این‌ها از وارد شدن سلول به فاز۱ G (شروع ساخت مجدد DNA) و شبیه‌سازی DNA یعنی فاز S جلوگیری می‌کند. البته مکانیسم دقیق این عمل‌ها هنوز به‌طور کامل شناسایی نشده است.


  از مطالب زیر ذیدن فرمایید :

  قرص ویگرکس

  Categories خرید ویگرکس پلاسTags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Leave a comment on قرص ویگرکس Edit

  راحترین روش برای کلفت و حجیم کردن الت اقایان

  Categories خرید قرص مگنارکسTags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  ]]>
  آنتی متابولیت‌ها (B1LO) 2018-09-18T13:11:11+01:00 2018-09-18T13:11:11+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/798 الهه شاکردوست آنتی متابولیت‌ها (B1LO) :این داروها از تقسیم سلول با مهارساخت DNA جلوگیری می‌کنند. وینکا آلکالوئید (AC1LO): وینکا آلکالویید در محل‌های مخصوصی در توبولین‌ها محصور می‌شوند و از جمع شدن توبولین‌ها در میکرو تیوبها جلوگیری می‌کنند. (یعنی فاز M چرخه سلولی). این داروها از پری وینکیل ماداگاسکار و کاتاراتس روسیس مشتق می‌شوند. وینکا الکالویدها شامل وینکریستین و وین بلاستین و وینور لبین و ویندستاین هستند.  از دیگر مطاب وب دیدن بفرمایید : فروش داروی مگنارکس Categories خرید قرص مگنارکسTags ب آنتی متابولیت‌ها (B1LO) :این داروها از تقسیم سلول با مهارساخت DNA جلوگیری می‌کنند. وینکا آلکالوئید (AC1LO): وینکا آلکالویید در محل‌های مخصوصی در توبولین‌ها محصور می‌شوند و از جمع شدن توبولین‌ها در میکرو تیوبها جلوگیری می‌کنند. (یعنی فاز M چرخه سلولی). این داروها از پری وینکیل ماداگاسکار و کاتاراتس روسیس مشتق می‌شوند. وینکا الکالویدها شامل وینکریستین و وین بلاستین و وینور لبین و ویندستاین هستند. 


  از دیگر مطاب وب دیدن بفرمایید :

  فروش داروی مگنارکس

  Categories خرید قرص مگنارکسTags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  داروهای گیاهی برای رشد آلت مرد، افزایش طول و اندازه آلت تناسلی

  , , , , , , , , , , , , , , , ,


  ]]>
  ویژگی‌های داروهای درمان نئوپلاسم 2018-09-18T13:07:53+01:00 2018-09-18T13:07:53+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/797 الهه شاکردوست آنزیم هدف در سرطان دخیل باشد داروهای ضد سرطان برای سلول‌های سرطانی حساس به دارو بکار روند. دارو باید به سلول بدخیم برسد. باید تنها در مرحله سیکل سلولی تجویز شود برای آنکه دارو مؤثر باشد. پیش از ایجاد مقاومت دارویی، سلول‌های سرطانی از بین برود. از مطالب زیر در صورت صلاحدید خود دیدن بفرمایید : خرید قطره اسپانیش فلای اسپانیش فلای درمان افسردگی و تشویش های قبل ، هنگام و بعد از رابطه زناشویی در بانوان،افزایش بنیه و بازیافت تمایل آمیزشی اسپانیش گلد فلای،افزایش میل جنسی و شعله ور کردن آتش روابط آنزیم هدف در سرطان دخیل باشد

  داروهای ضد سرطان برای سلول‌های سرطانی حساس به دارو بکار روند.

  دارو باید به سلول بدخیم برسد.

  باید تنها در مرحله سیکل سلولی تجویز شود برای آنکه دارو مؤثر باشد.

  پیش از ایجاد مقاومت دارویی، سلول‌های سرطانی از بین برود.  از مطالب زیر در صورت صلاحدید خود دیدن بفرمایید :

  خرید قطره اسپانیش فلای

  ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،


  خرید دستگاه وکیوم

  خرید دستگاه وکیوم مردان افزایش سایز آلت مردان با مجوز بهداشت

  خرید بهترین دستگاه بزرگ کننده الت اقایان وکیوم همراه


  ]]>
  سیتاکوز یا تب طوطی و اُرنیتوز 2018-09-17T23:15:59+01:00 2018-09-17T23:15:59+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/796 الهه شاکردوست بیماری در فرد می‌تواند پنهان باشد یا نشانه‌هایی مانند سینه‌پهلو داشته باشد. در هفتهٔ نخست بیماری نشانه‌های حصبه در فرد دیده می‌شود که عبارتند از: تب شدید، آرترالژی، اسهال، التهاب ملتحمه، خون‌دماغ شدن و کاهش شمار گلبول‌های سفید در خون باشد.[۲] همچنین نقاط قرمز ممکن است در پوست دیده شود.[۳] در پایان هفتهٔ نخست احتمالاً فرد دچار بزرگ‌طحالی می‌شود. این بیماری می‌تواند منجر به عفونت شدید شش‌ها شود و شک افراد را به بیماری‌های تنفسی بالا می‌برد. سردرد شدید هم ممکن است در فرد بیمار دیده شود و احتم بیماری در فرد می‌تواند پنهان باشد یا نشانه‌هایی مانند سینه‌پهلو داشته باشد. در هفتهٔ نخست بیماری نشانه‌های حصبه در فرد دیده می‌شود که عبارتند از: تب شدید، آرترالژی، اسهال، التهاب ملتحمه، خون‌دماغ شدن و کاهش شمار گلبول‌های سفید در خون باشد.[۲] همچنین نقاط قرمز ممکن است در پوست دیده شود.[۳] در پایان هفتهٔ نخست احتمالاً فرد دچار بزرگ‌طحالی می‌شود. این بیماری می‌تواند منجر به عفونت شدید شش‌ها شود و شک افراد را به بیماری‌های تنفسی بالا می‌برد. سردرد شدید هم ممکن است در فرد بیمار دیده شود و احتمال مننژیت را در ذهن ایجاد کند. در موارد شدید در پایان هفتهٔ نخست فرد ممکن است به کما رود.  از مطالب زیر دیدن بفرمایید :

  ]]>
  آلپرازولام در مقادیر متفاوت برای مشکلات گوناگون تجویز می‌شود 2018-09-01T22:26:52+01:00 2018-09-01T22:26:52+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/795 الهه شاکردوست آلپرازولام در مقادیر متفاوت برای مشکلات گوناگون تجویز می‌شود. هیچ‌گاه نباید بیشتر یا کمتر از مقدار تجویزشده مصرف کرد. شکل مایعِ آلپرازولام را می‌توان با مایعات یا غذاهای نیمه‌جامد مانند مارمالاد مخلوط کرد. نباید اجازه داد آلپرازولام مایع یخ بزند. اگر بیمار، یک نوبت دارو را فراموش کند، به‌محض یادآوری، باید آن را مصرف کند. اگر نزدیک نوبت بعدی باشد، باید نوبت بعدی را حذف کند و سپس به برنامهٔ داروییِ منظم خود بازگردد. مقدار دارو را نباید دوبرابر کرد. آلپرازولام در مقادیر متفاوت برای مشکلات گوناگون تجویز می‌شود. هیچ‌گاه نباید بیشتر یا کمتر از مقدار تجویزشده مصرف کرد. شکل مایعِ آلپرازولام را می‌توان با مایعات یا غذاهای نیمه‌جامد مانند مارمالاد مخلوط کرد. نباید اجازه داد آلپرازولام مایع یخ بزند. اگر بیمار، یک نوبت دارو را فراموش کند، به‌محض یادآوری، باید آن را مصرف کند. اگر نزدیک نوبت بعدی باشد، باید نوبت بعدی را حذف کند و سپس به برنامهٔ داروییِ منظم خود بازگردد. مقدار دارو را نباید دوبرابر کرد.

  ]]>
  آلپرازولام جه نوع دارویی است 2018-09-01T22:25:30+01:00 2018-09-01T22:25:30+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/794 الهه شاکردوست این دارو برای تسکین اضطراب، اختلالات خواب و اختلال هراس تجویز می‌شود. این دارو دارای اثر ضد افسردگی است و بنابراین در بعضی موارد برای افراد افسرده تجویز می‌شود. آلپرازولام معمولاً با داروهای ضد افسردگی مانند فلوکستین (Prozac) تجویز می‌شود، مصرف هم‌زمان این دارو با فلوکستین و سرترالین (آسنترا، Asentra) غلظت پلاسمایی آلپرازولام را بیشتر و نیمه عمر آن را طولانی‌تر می‌کند. آلپرازولام از بنزودیازپینها است. روش سنتی افزایش طول و قطر الت | افزایش طول الت تناسلی از طریق طب سنتی برچسب‌ها افزایش طول آل این دارو برای تسکین اضطراب، اختلالات خواب و اختلال هراس تجویز می‌شود. این دارو دارای اثر ضد افسردگی است و بنابراین در بعضی موارد برای افراد افسرده تجویز می‌شود.

  آلپرازولام معمولاً با داروهای ضد افسردگی مانند فلوکستین (Prozac) تجویز می‌شود، مصرف هم‌زمان این دارو با فلوکستین و سرترالین (آسنترا، Asentra) غلظت پلاسمایی آلپرازولام را بیشتر و نیمه عمر آن را طولانی‌تر می‌کند.

  آلپرازولام از بنزودیازپینها است.

  روش سنتی افزایش طول و قطر الت | افزایش طول الت تناسلی از طریق طب سنتی

  برچسب‌ها ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

  ]]>
  دیسپلازی آکرومزوملیک 2018-09-01T22:24:35+01:00 2018-09-01T22:24:35+01:00 tag:http://sopolo.mihanblog.com/post/793 الهه شاکردوست دیسپلازی آکرومزوملیک (انگلیسی: Acromesomelic dysplasia) نوعی اختلال اسکلتی نادر است که منجر به ساخت و تکامل استخوان‌ها و غضروف ناهنجار و غیرطبیعی می‌گردد. در اثر این بیماری، دست‌ها، بازو، پاها و همهٔ انگشتان دست و پا کوتاه‌تر از حد طبیعی هستند. ۵ جهش ژنی در ارتباط با این بیماری کشف شده‌است. هدف از مداخلات درمانی در این سندرم، مراقبت‌های تسکینی و درمان‌های علامتی همچون رفعِ گوژپشتی و کاوپشتی است دارو بزرگ کننده الت خرید قرص مگنارکس, خرید ویگرکس پلاسTags اطلاعات پزشکی بزرگ کننده الت مردان, افزا دیسپلازی آکرومزوملیک (انگلیسی: Acromesomelic dysplasia) نوعی اختلال اسکلتی نادر است که منجر به ساخت و تکامل استخوان‌ها و غضروف ناهنجار و غیرطبیعی می‌گردد. در اثر این بیماری، دست‌ها، بازو، پاها و همهٔ انگشتان دست و پا کوتاه‌تر از حد طبیعی هستند. ۵ جهش ژنی در ارتباط با این بیماری کشف شده‌است.

  هدف از مداخلات درمانی در این سندرم، مراقبت‌های تسکینی و درمان‌های علامتی همچون رفعِ گوژپشتی و کاوپشتی است

  دارو بزرگ کننده الت

  خرید قرص مگنارکس, خرید ویگرکس پلاسTags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

  خرید قرص بزرگ کننده الت خرید قرص تاخیری قرص تقویت قوای جنسی در اقایان  خرید قرص مگنارکسTags , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Leave a comment on خرید قرص بزرگ کننده الت خرید قرص تاخیری قرص تقویت قوای جنسی در اقایان Edit

  سایت خرید داروی بزرگ ساز الت

  خرید قرص مگنارکسTags , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


  ]]>